O mnie

fotograf mariusz czajkowski

Mariusz Czajkowski

Od wielu lat fotografia jest moją pasją i sprawia mi ogromną radość, którą chcę się z Wami dzielić, dla mnie najważniejsi jesteście Wy – młodzi. Chętnie się z Wami spotkam. Jako entuzjasta fotografii wkładam w nią całe swoje serce i zawsze pracuję na najwyższej jakości sprzęcie pełnoklatkowym, co gwarantuje doskonałe efekty i pełne zadowolenie klientów. Pasjonują mnie szerokie kadry – krajobrazy (stąd znajomość ciekawych miejsc i plenerów na sesje fotograficzne).

Specjalizuję się w fotoreportażu, lubię fotografować ludzi i „podglądać” ich zachowania. Chętnie uwiecznię przebieg Waszej uroczystości. Oferuję pełen fotoreportaż począwszy od przygotowań (stylista, kosmetyczka) poprzez wyjazd, błogosławieństwo oraz ślub. Dzięki fotografiom długo będziecie wspominać swoją zabawę weselną. Znam wiele pięknych miejsc na zdjęcia plenerowe. W moim towarzystwie poczujecie się rozluźnieni i spokojni. Zadowolenie i komfort Młodej Pary są dla mnie priorytetem, dlatego możecie być pewni, że podejdę do Was indywidualnie. Zresztą nie lubię pracować szablonowo, daję z siebie wszystko.

Oferta

W mojej ofercie znajdziecie Państwo pełen fotoreportaż z Uroczystości Ślubnej który obejmuje:

  • Ubieranie Młodego
  • Ubieranie Młodej
  • Błogosławieństwo
  • Ceremonię (kościół/cerkiew)
  • Zabawę weselną do ok. godziny 1:00
  • Plener w dniu ślubu lub innego dnia (w ciągu najbliższego tygodnia).

Otrzymujecie Państwo ode mnie WSZYSTKIE zdjęcia na pendrive USB!
Starannie wyselekcjonowane przeze mnie 100 zdjęć zostanie obrobione cyfrowo i wywołane w formacie 100 sztuk 15×21;
do całego pakietu dołączam album na zdjęcia (gratis).

Dodatkowo otrzymają Państwo prezentację Państwa Młodych i Świadków w formie atrakcyjnego klipu wideo opartego na materiale z przygotowań oraz sesji fotograficznej.

Szczegóły naszej współpracy ustalimy z Państwem na indywidualnym spotkaniu.

Znajdziecie mnie również w portalu fotograf-wesele.pl

oferta zdjęć ślubnych