O mnie

Mariusz Czajkowski Fotograf Białystok

Mariusz  Czajkowski ~
Od wielu lat fotografia jest moją pasją. Sprawia  radość i nią chcę się dzielić z Wami. Zawsze pracuję na dobrym sprzęcie, pełnoklatkowy sprzęt daje najlepszy efekt. To gwarantuje najwyższą jakość zdjęć i zadowolenie klientów. Dla mnie najważniejsi jesteście Wy – młodzi. Chętnie się z Wami spotkam. Jestem entuzjastą fotografii, dlatego wkładam w nią całe swoje serce. Mam różne zainteresowania. Pasjonują mnie szerokie kadry – krajobrazy (stąd znajomość ciekawych miejsc i plenerów na sesje fotograficzne).
Specjalizuję się w fotoreportażu. Lubię fotografować ludzi i „podglądać” ich zachowania. Chętnie uwiecznię przebieg Waszej uroczystości. Oferuję pełen fotoreportaż począwszy od przygotowań (stylista, kosmetyczka) poprzez wyjazd, błogosławieństwo oraz ślub. Dzięki  fotografiom długo będziecie wspominać swoją zabawę weselną. Znam wiele pięknych miejsc na zdjęcia plenerowe. W moim towarzystwie poczujecie się rozluźnieni i spokojni. Zadowolenie Młodej Pary jest dla mnie priorytetem. Dlatego możecie być pewni, że podejdę do Was indywidualnie. Zresztą nie lubię pracować szablonowo. Daję z siebie wszystko.

~ Oferta ~

Reportaż z Uroczystości Ślubnej

Obejmuje on:

  • Ubieranie Młodego
  • Ubieranie Młodej
  • Błogosławieństwo
  • Ceremonię (kościół/cerkiew)
  • Zabawę weselną do ok. godziny 1:00
  • Plener w dniu ślubu lub innego dnia (w ciągu najbliższego tygodnia).

Otrzymujecie Państwo od nas WSZYSTKIE(!!!) zdjęcia na pendrive USB
Wybrane przez nas 100 zdjęć zostaje obrobione cyfrowo i wywołane w formacie 100 sztuk 15×21.
Dodatkowo do całego pakietu dołączamy album na zdjęcia (gratis).

Szczegóły naszej współpracy ustalimy z Państwem na indywidualnym spotkaniu.

Dodatkowo otrzymają Państwo prezentację Państwa Młodych i Świadków w formie atrakcyjnego klipu wideo opartego na materiale z przygotowań oraz sesji fotograficznej.

Znajdziecie mnie również w portalu fotograf-wesele.pl